خبرگزاری اصفهان 15

شناسایی ۱۳۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان / فوت ۴ نفر - اصفهان 15

به گزارش خبرنگار اصفهان 15، سیدعلیرضا مروجی، ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۱۶۲ هزار و ۱۲۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۰ هزار و ۲۹۵ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۴۵ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۳۴ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۱۱ بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۲۴ و حداکثر سن آنها ۸۸ سال بوده است، ابراز داشت: ۳۲ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و ۱۲ نفر اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر نیز اهل محلات بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۲۲ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۲۶۳ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۵۹ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۵۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۵۶ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و سه نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت سه زن ۴۰، ۶۴ و ۶۹ ساله و یک مرد ۸۸ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۱۳۸ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۲۱ هزار و ۲۷۷ مورد افزایش یافت.

کد خبر 5200042

بازدید : - بار دسته بندی : اصفهان تاريخ : 29 آوریل 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها